top of page

The Full Story

HEXA

Prostorově optimalizovaná, originální a velmi prostorná saunová kabina
pro cca 15 osob. Vnější rozměr objektu je  šířka 3,9 x hloubka 3,4 x výška 2,5 m bez základových konstrukcí. Velmi praktická i ve variantě RelaxRoom pro cca 5 osob. Příklad možných provedení:

Sauness Brand Visual
Zjednodušený návrh, venkovní finská sauna Hexa
HEXA RELAX EXTERIER
Extensive green roof with stonecrops and pebbles. Central Europe. It lasts without mainten

Variantnost z vnějšku

Hexu můžete mít v různých variacích vnějšího visuálu. Na střeše vás může těšit i extenzivní zeleň, pohledové plochy sladíme k okolním obejktům. Více o možnostech vnějších visuálů.

Zajímá vás náš enviromentální pohled na věc​?

Typ vytápění a charakter interieru

Hexa se pro vás může rozehřát kamny na dřevo a pocítíte tak příjemné teplo z ohně a problikávajích plamenů. Stejně tak elektřinou v řadě designových kamen. Interiérové materiály umožnují řadu variací odstínů i typu dřeva. Více o možnostech interiérových visuálů.

20220505_143653.jpg
20220505_143850.jpg
HIVE Wood_small.png

HEXA může být vaše od 760 000 Kč
nebo od 5.578 Kč měsíčně

ZAMĚŘENÍ NA MÍSTĚ, PRVNÍ NÁVRH A CENOVOU NABÍDKU MÁTE U NÁS ZDARMA.

Ceny zahrnují kompletní návrh technického řešení, montáž s celkovou realizací, běžně dostupnou dopravu a dodávku sauny kompletní včetně saunových kamen, řízení kamen, lavic a všech standardních doplňků.

Základové konstrukce můžeme zajistit dle vašeho přání a jsou variabilní položkou v ceně. Vaše sauna může stát i na dlažbě.

Saunu lze rozměrově upravit dle Vašich požadavků a přizpůsobit Vašim potřebám.

Saunu je možné objednat v dostupných dekorech a s individuálními prvky jak v exteriéru, tak v interiéru sauny (více na interiéry exteriéry).

poptat
bottom of page