top of page
visual-06.png

INTERIÉR

možnosti a provední

Dřevo do sauny prostě patří, ale není to jen o dřevě. Velké prosklené plochy, solné sloupy, jedinečné designové prvky a mnoho dalšího. A právě s tím co máte rádi Vám navrhneme zbytek interiéru. Existuje totiž mnoho druhů dřeva a tím i odstínů, které můžeme použít a vhodně kombinovat s doplňky.

INTERIER
283354982_387116823177454_646903174120869522_n.jpg
pálené motivy_edited.jpg

Interiérové dekorace

Vizuálu interiéru se meze nekladou. Vaše oblíbené motivy přeneseme do relaxačního prostoru sauny či odpočívárny ať už jako prostorové nebo ploché dekory. Interiér sauny je možné opatřit speciálním pigmentovým voskovým povlakem, který podpoří jedinečnost vaší sauny.

Himalájské solné panely

Krystalická kamenná sůl je přírodní ionizátor, který produkuje záporné ionty a upravuje tím jakost ovzduší. Ionizovaný vzduch pomáhá zlepšovat celkovou zdravotní kondici a pomáhá při léčbě mnoha obtíží dýchací soustavy, zažívacího traktu, dermatologických onemocnění, neuróz, hypofunkce štítné žlázy, stavů unavenosti a dysfunkce vegetativní nervové soustavy.

solny_panel.png
20220814_215137.jpg
EXTERIÉR

EXTERIÉR

možnosti a provední

visual-06.png

Vaše venkovní finská sauna musí být funkčním designovým doplňkem, který na Vaši zahradu či terasu jednoduše zapadne. Exteriér musí ladit s okolním prostředím a interiér zase s tím, co máte rádi, abyste cítili, že k Vám prostě patří. Proto vám nabízíme variabilitu tvaru sauny, provedení pohledových stěn, střech a interiérů.

 

Zajímá vás náš enviromentální pohled na věc​?

příklady provedení pohledových ploch

bottom of page