top of page
visual-06.png

INTERIÉR

možnosti a provední

Dřevo je srdcem sauny, ale my přidáváme duši designem.
Neomezujeme se pouze na tradiční dřevo. Představte si velké prosklené plochy, solné sloupy a jedinečné designové prvky, které vytvářejí dokonalou harmonii. Na základě vašich preferencí a vkusu navrhneme interiér, který odráží vaši osobnost. Využíváme širokou paletu typů dřev i odstínů a kombinujeme je s exkluzivními doplňky pro dokonalý výsledek.

INTERIER
283354982_387116823177454_646903174120869522_n.jpg
pálené motivy_edited.jpg

Interiérové dekorace

Vizuálu interiéru se meze nekladou. Vaše oblíbené motivy přeneseme do relaxačního prostoru sauny či odpočívárny ať už jako prostorové nebo ploché dekory. Interiér sauny je možné opatřit speciálním pigmentovým voskovým povlakem, který podpoří jedinečnost vaší sauny.

Himalájské solné panely

Krystalická kamenná sůl je přírodní ionizátor, který produkuje záporné ionty a upravuje tím jakost ovzduší. Ionizovaný vzduch pomáhá zlepšovat celkovou zdravotní kondici a pomáhá při léčbě mnoha obtíží dýchací soustavy, zažívacího traktu, dermatologických onemocnění, neuróz, hypofunkce štítné žlázy, stavů unavenosti a dysfunkce vegetativní nervové soustavy.

solny_panel.png
20220814_215137.jpg

Interiérové panely LUX

Nechte svoji saunu zazářit s exklusivními dekorativními panely na stěny i strop.

EXTERIÉR

EXTERIÉR

možnosti a provední

visual-06.png

Vaše venkovní finská sauna: Dokonalá Harmonie s Vaším Prostorem.
Není to jen sauna, je to designový klenot, který se stane nedílnou součástí vaší zahrady či terasy. Naším cílem je vytvořit exteriér, který ladí s vaším okolím, a interiér, který odráží vaše preference a vkus. Nabízíme širokou paletu tvarů, provedení stěn, střech a interiérů, abyste cítili, že vaše sauna je skutečně vaše.

Zajímá vás naše ekologická filozofie?

příklady provedení pohledových ploch

bottom of page