top of page

O NÁS

SAUNESS 🖤 FOR YOU 

Sauness Visuální Styl
Sauness Visuální Styl

Sauness - Vaše brána k exkluzivní relaxaci.

Vyrábíme modelové i zakázkové sauny na míru, specializujeme se na exteriérové finské sauny. Vytváříme jedinečné zážitky, které sladíme s vaší představivostí. Stylový a užitečný doplněk pro váš exteriér. #SaunujteStylove

Dokonalá venkovní finská sauna, kde detail a inovace vedou k energeticky efektivnímu a hodnotnému řešení.

Sauny jsou naší vášní

Detail je klíčem k dokonalosti.
Naše sauny jsou symbolem dokonalosti ve všech aspektech. Známe každý detail a neustále inovujeme. Navrhujeme řešení, které optimalizuje energetickou náročnost a hodnotu. Naším cílem je dosáhnout dokonalosti, která vás naplní hrdostí a spokojeností.

Netradiční realizace? Pro nás výzva

Exkluzivní a osobní přístup.
Náš tým je zde, aby vytvořil řešení, které reflektuje vaše přání, možnosti a prostor. Od návrhu konstrukce, integrace do exteriéru až po jedinečné prvky interiéru - vaše sauna bude místem, kde najdete klid a pohodu, ať už s rodinou nebo přáteli. Díky naší expertíze můžeme realizovat vaši saunu kdekoli.

Exkluzivní venkovní finská sauna navržená na míru vašim přáním a prostoru, kombinující jedinečné interiérové prvky pro klid a pohodu s rodinou a přáteli.
individual
Venkovní finská sauna z přírodních materiálů, postavená s důrazem na zdraví a životní prostředí, kombinující masivní dřevo a zelenou střechu pro udržitelnost.

Ekologická Vize

Příroda v centru našeho zájmu.
V dnešním stavebnictví je mnoho syntetických materiálů, ale my se zaměřujeme na přírodní alternativy. Naše sauny jsou postaveny s ohledem na vaše zdraví a životní prostředí, s důrazem na přírodní materiály a minimalizaci syntetiky. Sauna z masivního dřeva, doplněná zelenou střechou, je nejen investicí do vašeho zdraví, ale i do životního prostředí.

enviroment
bottom of page