top of page

O NÁS

SAUNESS 🖤 FOR YOU 

visual-06_edited.png
visual-06_edited.png

V Sauness pro Vás vyrábíme modelové i zakázkové sauny na míru. Specializujeme se na exteriérové, zahradní, terasové aj. sauny finského typu. Sauna od nás je relax, zážitek a jedinečný design, který sladíme s Vaší představivostí. Naše sauna tak pro Vás bude spojením prostoru, elegance a moderního designu. Jednoduše stylovým a užitečným doplňkem.

#SaunujteStylove

SAUNESS-SHETLER-vyrez.png

O SAUNÁCH VÍME SVOJE

Na detailu záleží
Naše sauny ladíme po všech stránkách. Známe každý detail svého produktu a neustále ho vylepšujeme. Individuálně vám navrhneme řešení v poměru energetické náročnosti a ceny. Výsledkem musí být perfektní práce, kterou odvedeme tak, abyste byli spokojení.

NETRADIČNÍCH REALIZACÍ SE NEBOJÍME

Individuální přístup především

Vždy hledáme řešení, které bude vyhovovat Vašim možnostem, přáním a prostoru. Návrh vhodné konstrukce, usazení do exteriéru a individuální prvky nabízených interiérů udělají z Vaší sauny místo, kam se budete vždy rádi vracet ať už s rodinou či přáteli. Díky naší konstrukci zvládneme postavit vaši saunu kdekoli.

Průmyslový designer
individual
lesních stromů

ENVIROMENTÁLNÍ POHLED

Více přírody, méně syntetiky.

 Stavebnictví je plné syntetických materiálů, které ve spojení s pravidelným zahříváním můžou škodit Vašemu zdraví i životnímu prostředí. Proto se snažíme používat maximálně šetrné přírodní materiály a minimum těch syntetických. Ať už se jedná o konstrukci, izolaci či spoje.

Taková sauna z masivní dřevěné konstrukce, doplněna navíc třeba zelenou střechou je investicí pro zdraví i životní prostředí.

enviroment
bottom of page