top of page

O NÁS

SAUNESS 🖤 FOR YOU 

visual-06_edited.png
visual-06_edited.png

Sauness - Vaše brána k exkluzivní relaxaci.

Vyrábíme modelové i zakázkové sauny na míru, specializujeme se na exteriérové finské sauny. Vytváříme jedinečné zážitky, které sladíme s vaší představivostí. Stylový a užitečný doplněk pro váš exteriér. #SaunujteStylove

SAUNESS-SHETLER-vyrez.png

Sauny jsou naší vášní

Detail je klíčem k dokonalosti.
Naše sauny jsou symbolem dokonalosti ve všech aspektech. Známe každý detail a neustále inovujeme. Navrhujeme řešení, které optimalizuje energetickou náročnost a hodnotu. Naším cílem je dosáhnout dokonalosti, která vás naplní hrdostí a spokojeností.

Netradiční realizace? Pro nás výzva

Exkluzivní a osobní přístup.
Náš tým je zde, aby vytvořil řešení, které reflektuje vaše přání, možnosti a prostor. Od návrhu konstrukce, integrace do exteriéru až po jedinečné prvky interiéru - vaše sauna bude místem, kde najdete klid a pohodu, ať už s rodinou nebo přáteli. Díky naší expertíze můžeme realizovat vaši saunu kdekoli.

Průmyslový designer
individual
lesních stromů

Ekologická Vize

Příroda v centru našeho zájmu.
V dnešním stavebnictví je mnoho syntetických materiálů, ale my se zaměřujeme na přírodní alternativy. Naše sauny jsou postaveny s ohledem na vaše zdraví a životní prostředí, s důrazem na přírodní materiály a minimalizaci syntetiky. Sauna z masivního dřeva, doplněná zelenou střechou, je nejen investicí do vašeho zdraví, ale i do životního prostředí.

enviroment
bottom of page